Dodatkowe Zaopatrzenie

Z Metin2Wiki
Česky
Deutsch
English
Română
Español
Français
Ελληνικά
Italiano
Türk


Zespół Metin2.pl
Chat
Statystyki


Email-icon.png
< Strona główna < Lista misji / Kategoria:Misje < Dodatkowe Zaopatrzenie
Level 54 Dodatkowe Zaopatrzenie
Zadanie od: Przebieg:
Kapitan
Kapitan.png
 
 
Przedmioty: Nagroda:
 
Treść:
Kapitan:

Trudno motywować nasze oddziały, jeśli mamy kłopot z dodatkowym zaopatrzeniem. Handlarka Różności, która jest naszym ważnym dostawcą, już od paru tygodni dostarcza nam tylko znikomą ilość mikstur. Proszę udaj się do Handlarki i dowiedz co się dzieje.
Handlarka Różności:
Tak, ostatnio mam sporo kłopotów z dostawą dodatkowego zaopatrzenia. Szlaki handlowe stały się niebezpieczne, coraz częściej na nich pojawiają się rabusie i dzikie bestie. Podróżujący handlarze nie mają żadnych szans, gdy na drodze pojawiają się groźne Tygrysy. Może pomógłby Kapitan ze swoimi żołnierzami. Proszę udaj się do niego i zapytaj, czy mógłby przysłać swoich żołnierzy do ochrony handlarzy.
Kapitan:
Zabezpieczyć szlaki handlowe? Tak... w zasadzie chętnie bym to zrobił, tylko nie posiadam wystarczającej ilości żołnierzy, aby chronić podróżujących handlarzy z innych królestw. Poza tym żołnierze nie mogą polować na Tygrysy i tylko myśliwi z łowieckiego bractwa posiadają takie prawo. A naruszenie tego prawa nie sprzyjałoby w utrzymaniu pokoju w wiosce. Dlatego też musisz zwrócić się do Yang-Shin. Jest członkiem bractwa łowieckiego. Może on Tobie pomoże uporać się z Tygrysami.
Yang-Shin:
Wielu moich myśliwych było powołanych jako wojownicy do walki i zginęli. Stało się niemożliwe zachowanie równowagi w populacji dzikich zwierząt. Szczególnie dzikie koty powiększają swój rewir i zagrażają podróżującym. Jeśli pomożesz nam w tej sprawie, to otrzymasz drogocenną Tarczę Tygrysa +3, która należała do mojego poległego towarzysza Mi-Songa. Za to musisz znacznie przerzedzić populację Tygrysów. Szczególnie rozmnożyły się Przeklęte Białe Tygrysy.

 
Inne:
 
Obraz:


< Strona główna < Lista misji / Kategoria:Misje < Dodatkowe Zaopatrzenie


Zgłoś błąd !
Community
Narzędzia
W innych językach