Metin2Wiki:Regulamin

Z Metin2Wiki
§1 Rangi na Metin2Wiki
Metin2Wiki-Team (M2W-T) : Administrator
Redaktor

Metin2Wiki-użytkownik : Zarejestrowany użytkownik

Zakładanie więcej niż jednego konta (Multikonta) na M2W jest zabronione. Wszystkie powiązane ze sobą konta zostaną zbanowane.

§2 Kto może tworzyć/edytować strony?
Strona użytkownika : Każdy użytkownik może stworzyć/edytować swoją własną strone (Nie artykuł)

Szablony : Tylko M2W-T
Poradniki : Tylko M2W-T
Artykuły : Wszyscy

Metin2Wiki-Team jak i Skrybowie mogą stworzyć lub edytować stronę/artykuł w zależności od potrzeb. Użytkownicy łamiący zasady zamieszczone w tym punkcie mogą liczyć na cofnięcie swoich wersji oraz otrzymać oficjalne ostrzeżenie.

§3 Uzasadnienie i podpisywanie zmian
Każdy użytkownik ma obowiązek uzasadnić swoją edycje (np.: Obrażenia na +7 poprawione) jak również podpisać zmiany na stronie dyskusji (Podpis za pomocą 4 tyld ~~~~).
§4 Usuwanie artykułów / edycje
Usuwanie artykułów (całej zawartości stron) jest zabronione i będzie skutkowało odpowiednią karą dla użytkownika. Jednakże zarejestrowany użytkownik może umieścić artykuł na liście do usunięcia, powód musi być podany i podpisany na stronie dyskusji. Ostateczną decyzje w tej sprawie podejmuje M2W-Team i M2S-Team.
§4.1 Archiwizacja dyskusji
Usuwanie dyskusji jest zabronione. Dozwolone jest jednak ich archiwizowanie (np.: Dyskusja_użytkownika:DjHydrant/Archiwum).
§5 Ostrzeżenia Metin2Wiki-Team
Ostrzeżenia mogą być nadawane tylko przez Metin2Wiki-Team. Nadanie ostrzeżenia odbywa się poprzez wpisanie odpowiedniej notatki na stronie użytkownika. Dyskusja na temat ostrzęzenia nie może odbywać się publicznie(włączając w to, jednakże nie ograniczając się do forum, IRC itp.) Możliwy jest także kontakt poprzez email.
§6 Reklamowanie innych serwisów / Spam
Publiczne reklamowanie gier oraz serwisów nie związanych z GameForge lub podawanie linków referencyjnych(włączając w to gry GF) jest zabronione i będzie odpowiednio karane.
§7 Wandalizm
Celowe wprowadzanie w błąd innych użytkowników, np. poprzez umieszczenie fałszywych informacji jest zabronione. Użytkownicy są zobligowani do poprawiania błędnych informacji przez nich zamieszczonych. Metin2Wiki-Team ma prawo do oceniania co jest przejawem wandalizmu a co nie oraz do karania go wedle własnego uznania.
§8 SRozprowadzanie/szukanie nielegalnych dokumentów/plików/programów
Proszenie o lub publikowanie nielegalnych plików, wliczając w to dokumenty, programy, zdjęcia i inne, jest zabronione. Kara może zostać nałożona na konto użytkownika, który złamał tę zasadę a dane użytkownika przekazane do odpowiednich organów ścigania.
§9 Obrazy
Pliki muszą zostać umieszczone na serwerze na określony czas. Jeżeli nie zostaną zalinkowane automatycznie (np.: [[Plik:GM.jpg]]), użytkownik jest zobligowany do utworzenia linka samodzielnie. Obrazy bez żadnego zastosowania i informacji o pochodzeniu obraz może zostać usunięty. Usunięcie może nastąpić po 7 dniach w podanych wyżej sytuacjach. Metin2Wiki-Team rezerwuje sobie prawo do usuwania obrazów kiedy uznają to za stosowne.
Community
Narzędzia