Okno Magazynu

Z Metin2Wiki
Okno Magazynu.gif
Dozorca.png


Informacje Ogólne[edytuj]

Magazyn jest dostępny za pośrednictwem i ma 45 miejsc, w których można przechowywać przedmioty. Dozorcę znajdziesz na mapach Joan, Bokjung, Pyungmoo, Bakra, Jayang, Yongan a także na Przylądku smoczego ognia. Aby skorzystać z okna magazynu trzeba uiścić jednorazową opłatę w wysokości 500
Czarne Tło.png
Yang.png
Yang, ta opłata dotyczy wszystkich postaci na koncie. Okno magazynu jak i hasło jest wspólne dla wszystkich postaci na jednym koncie. Jest to praktyczne, ponieważ możesz wymieniać przedmioty pomiędzy wszystkimi swoimi postaciami. Wadą jest jednak pewien brak przestrzeni, który wkrada się po dłuższym czasie gry.

Jeśli przestrzeń nie jest wystarczająca, możesz zwiększyć ilość miejsca na przechowanie przedmiotów. W tym celu trzeba zakupić Powiększony Skład w Item-Shop. Oferta czasowa, która rozszerza magazyn z jednego do trzech miejsc (a więc łącznie 135 pól). Po upływie danego okresu dodatkowe strony magazynu znikną. Możesz ponownie uzyskać dostęp do pozycji przechowywanych na tych dodatkowych stronach, tylko po ponownym zakupie powiększonego składu. Gra oferuje nam jeszcze jedno okno magazynu znajdziesz je w ekwipunku postaci klikając w ikonę magazyn Item-Shopu , tutaj znajdują się przedmioty, które kupiłeś w Item-Shopie. Jeśli nie są one natychmiast dostępne, pomocne jest ponowne uruchomienie gry.

Wygląd magazynu w grze:
Okno Magazynu gra.png Magazyn Item-Shopu gra.png


Ważne[edytuj]

 • Za 500
  Czarne Tło.png
  Yang.png
  Yang możesz otworzyć magazyn.
 • Dozorca otwiera magazyn na hasło - takie same dla każdej postaci danego konta. W ten sposób można przenosić przedmioty między postaciami na jednym koncie.
 • W magazynie odbiera się przedmioty zakupione w Item-Shop, w specjalnie przeznaczonej do tego zakładce.
 • Dozorca wymieni twoje
  Czarne Tło.png
  Yang.png
  Yang na
  Czarne Tło.png
  Sreb. Sztab..png
  Srebrne Sztabki i
  Czarne Tło.png
  Złota Sztab..png
  Złote Sztabki.
 • Dozorca wymieni twoje
  Czarne Tło.png
  Yang.png
  Yang na Won.
 • Standardowe hasło to 000000, w każdej chwili możesz je zmienić używając funkcji Zmień hasło


Zmiana hasła magazyn.png

 • Hasło do magazynu gry i magazynu Item-Shopu są takie same.
 • Jeżeli zmienisz hasło i je zapomnisz, to możesz wysłać nowe poprzez stronę Metin2.pl.
Community
Narzędzia