Publiczne testy beta Metin2 - 2017

Z Metin2Wiki

Drodzy Gracze,
Aby podjąć się jednego z naszych problemów - balansu gry, zamierzamy otworzyć publiczny serwer beta, który pozwoli nam przetestować nadchodzącą wersję oznaczoną numerem 17.4. Będzie to pierwszy krok w kierunku ulepszonego balansu.
Wszystkie najważniejsze informacje odnajdziecie na naszej stronie wersji beta, która zostanie uruchomiona po 10:00 w dniu 13 lipca:
beta.metin2.gameforge.com/
Wasze opinie będą kluczowe i niezmiernie ważne przy dalszym rozwoju tej wersji, dlatego zachęcamy do komentarzy na temat tej wersji oraz przyszłych jej modyfikacji na naszym forum: https://board.beta.metin2.gameforge.com Znajdziecie na nim informacje dotyczące nadchodzącej wersji, zapraszamy do lektury!
Liczymy na współpracę z Wami nad lepszym balansem gry!

Wasz Zespół Metin2
PS. Poniżej możecie obejrzeć wywiad z szefem projektu Metin2 (napisy w j. ang.)Kolejna runda testów...

Faza testowa na naszym serwerze beta przechodzi do następnej rundy! Bardzo dziękujemy za Wasz dotychczasowy feedback. Wasza opinia jest dla nas ważna! Oczywiście nadal liczymy na Wasz feedback i zachęcamy wszystkich do uczestnictwa nad optymalizacją balancingu i kształtowaniu Metin2.
Wasze wysiłki zostaną wynagrodzone: 10 szczęśliwych zwycięzców otrzyma od nas fantastyczne przedmioty Metin2! Aby znaleźć się w puli losowania, musicie wziąć udział w teście bety i napisać na forum bety konstruktywny feedback.
Nie przegapcie swojej szansy! Dołączcie na serwer bety, grajcie i testujcie kolejną rundę, napiszcie feedback i skorzystaj z szansy na legendarne nagrody!

Community
Narzędzia