Ślub

Z Metin2Wiki

Ogólne[edytuj]

Ślub zawierany jest przez dwie postacie (odmiennej płci). Związek małżeński zawiera się u Starszej Pani w pierwszym lub drugim mieście. Wesele odbywa się od razu po ślubie. Jedna osoba klika na Starszą Panią i wybiera Chcę wziąć ślub, następnie NPC sprawdza nasze wymagania i gdy wszystko będziemy posiadać prosi o podanie nicku drugiej osoby, gdy wymagania drugiej osoby będą OK pobiera nam 1kk yang i przenosi oboje na Obszar Ślubny. Od tego momentu każdy gracz z serwera będzie mógł wejść na wesele klikając na Starszą Panię i sprawdzając listę ceremonii ślubnych.


Jak zdobyć Pierścionek Zaręczynowy[edytuj]

Jest to nagroda za misję 25lvl Zabij Jin-Hee. W tym zadaniu, gracz musi pokonać 30 Jin-Hee, należy zaliczyć do pracy polowania. Ten potwór jest bardzo rzadki i może minąć trochę czasu, aby ukończyć quest. Dlatego wskazane jest, aby dążyć do Jin-Hee w czasach cichych, zwłaszcza w nocy. Ponieważ respawn Jin-Hee jest tylko raz na dziesięć minut, a na każdej mapie są dostępne tutaj tylko dwa razy, wskazane jest przeszukiwanie każdego kanału (CH). Kiedy w końcu pokonamy 30 Jin-Hee, to wracamy do starszej pani, która w nagrodę daje nam pierścionek zaręczynowy. Ostatecznie, można taki pierścień zakupić od innego gracza. Taki pierścionek zaręczynowy potrzebny jest każdemu partnerowi.


Wymagania[edytuj]

 • Obie postacie muszą mieć minimum 25 level.
 • Różnica poziomów między postaciami nie może być większa, niż 15 leveli.
 • Obie postacie muszą mieć przy sobie
  Czarne Tło.png
  Pierścionek Zaręczynowy.png
  Pierścionek Zaręczynowy
 • Jedna osoba musi zapłacić Starszej Pani 1.000.000 Yang.
 • Postać płci męskiej musi mieć założony
  Czarne Tło.png
  Czarne Tło.png
  Smoking.png
  Smoking
 • Postać płci żeńskiej musi mieć założoną
  Czarne Tło.png
  Czarne Tło.png
  Suknia Ślubna.png
  Suknia Ślubna oraz
  Czarne Tło.png
  Bukiet.png
  Bukiet

Korzyści[edytuj]

Po zawarciu małżeństwa
Czarne Tło.png
Pierścionek Zaręczynowy.png
Pierścionek Zaręczynowy zamienia się w
Czarne Tło.png
Obrączka Ślubna.png
Obrączka Ślubna. Umożliwia ona teleportowanie się do małżonka. Jednak małżonek musi znajdować się na tym samym terenie i na tym samym kanale. Ponadto nie działa teleportowanie jeśli któryś z małżonków znajduje się w lochach (loch małp, wieża demonów, loch pająków itd.).

Dodatkowo istnieją punkty miłości. Zwiększają się one, gdy para razem expi.

Spis przedmiotów małżeńskich[edytuj]

Rozwód[edytuj]

Jednakże, gdy nie chcemy już, żeby ta osoba była naszym małżonkiem możemy wybrać się do Strażnika Wsi po rozwód. Do wyboru mamy rozwód dwustronny i rozwód jednostronny. W przypadku dwustronnego rozwodu, oboje małżonkowie są przy strażniku wsi, z których każdy zapłaci 500.000 Yang. W rozwodzie jednostronnym może zatem być tylko jeden z małżonków on-line. Wtedy ta jedna osoba płaci 1.000.000 yang.

W rozwodzie jednak obrączki pozostają w wykazie. Gdy gracz bierze rozwód jednostronny NPC zabiera jego obrączkę. Jest sposób, żeby przy tym rozwodzie zachować obrączkę. Po prostu druga osoba nie może być on-line. Wtedy oboje nie tracą obrączek. Jeśli gracze chcą wziąć ślub ponownie (z tą samą postacią lub inną), muszą ponownie zdobyć (kupić) pierścionek zaręczynowy.

Informacje dodatkowe:[edytuj]

 • Na wesele może wejść każdy.
 • Na weselu nie potrzebna jest
  Czarne Tło.png
  Maska Uczuć.png
  Maska Uczuć.
 • Młoda para może zmieniać porę dnia oraz pogodę na ślubie.
Community
Narzędzia