Kombinacje: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Linia 5: | Linia 5: | ||
|- {{Hl3}} valign="top" | |- {{Hl3}} valign="top" | ||
| × | | × | ||
− | | | + | |{{ti2|Amulet Wiecznej Miłości|link=Amulet Wiecznej Miłości}} [[Amulet Wiecznej Miłości|<span style="color:#f0d9a2">Amulet Wiecznej Miłości</span>]] |
− | | | + | |{{ti2|Pierścień Półksiężyca|link=Amulet Wiecznej Miłości}} [[Pierścień Półksiężyca|<span style="color:#f0d9a2">Pierścień Półksiężyca</span>]] |
− | | | + | |{{ti2|Upiorny Lizak|link=Upiorny Lizak}} [[Upiorny Lizak|<span style="color:#f0d9a2">Upiorny Lizak</span>]] |
− | | | + | |{{ti2|Pierścień Radości|link=Pierścień Radości}} [[Pierścień Radości|<span style="color:#f0d9a2">Pierścień Radości</span>]] |
− | | | + | |{{ti2|Pierścień Siły Woli|link=Pierścień Siły Woli}} [[Pierścień Siły Woli|<span style="color:#f0d9a2">Pierścień Siły Woli</span>]] |
− | | | + | |{{ti2|Pierścień Śmiercionośnej Mocy|link=Pierścień Śmiercionośnej Mocy}} <br> [[Pierścień Śmiercionośnej Mocy|<span style="color:#f0d9a2">Pierścień Śmiercio-<br>nośnej Mocy</span>]] |
− | | | + | |{{ti2|Pierścień Doświadczenia|link=Pierścień Doświadczenia}} [[Pierścień Doświadczenia|<span style="color:#f0d9a2">Pierścień Doświadczenia</span>]] ([[Item-Shop|<span style="color:#f0d9a2">Item-Shop</span>]]) |
− | | | + | |{{ti2|Pierścień Doświadczenia|link=Pierścień Doświadczenia}} [[Pierścień Doświadczenia|<span style="color:#f0d9a2">Pierścień Doświadczenia</span>]] ([[Czerwony Las|<span style="color:#f0d9a2">Czerwony Las</span>]]) |
− | | | + | |{{ti2|Bransoleta Miłości|link=Bransoleta Miłości}} [[Bransoleta Miłości|<span style="color:#f0d9a2">Bransoleta Miłości</span>]] |
− | | | + | |{{ti2|Pieczęć Dzika (żółta)|link=Wierzchowce}} [[Wierzchowce|<span style="color:#f0d9a2">Wierzchowce</span>]] |
− | | | + | |{{ti2|Certyfikat Wierzchowca|25px|link=Świadectwo Wierzchowca}} [[Świadectwo Wierzchowca|<span style="color:#f0d9a2">Świadectwo Wierzchowca</span>]] |
− | | | + | |{{ti2|Buty Wiatru|link=Buty Wiatru}}<br>[[Buty Wiatru|<span style="color:#f0d9a2">Buty Wiatru</span>]] ([[Item-Shop|<span style="color:#f0d9a2">Item-Shop</span>]]) |
− | | | + | |{{ti2|Pierścień Doświadczenia|link=Pierścień Doświadczenia}} [[Pierścień Doświadczenia|<span style="color:#f0d9a2">Pierścień Doświadczenia</span>]] (Werbowanie Przyjaciół) |
− | | | + | |{{ti2|Buty Wiatru|link=Buty Wiatru}} <br> [[Buty Wiatru|<span style="color:#f0d9a2">Buty Wiatru</span>]] (Werbowanie Przyjaciół) |
|- | |- | ||
− | ! {{Hl3}}| | + | ! {{Hl3}}| {{ti2|Amulet Wiecznej Miłości|link=Amulet Wiecznej Miłości}} |
| [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || - || - | | [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || - || - | ||
|- | |- | ||
− | ! {{Hl3}}| | + | ! {{Hl3}}| {{ti2|Pierścień Półksiężyca|link=Pierścień Półksiężyca}} |
| [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || - || - | | [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || - || - | ||
|- | |- | ||
− | ! {{Hl3}}| | + | ! {{Hl3}}| {{ti2|Upiorny Lizak|link=Upiorny Lizak}} |
| [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || - || - | | [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || - || - | ||
|- | |- | ||
− | ! {{Hl3}}| | + | ! {{Hl3}}| {{ti2|Pierścień Radości|link=Pierścień Radości}} |
| [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || - || - | | [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || - || - | ||
|- | |- | ||
− | ! {{Hl3}}| | + | ! {{Hl3}}| {{ti2|Pierścień Siły Woli|link=Pierścień Siły Woli}} |
| [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || - || - | | [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || - || - | ||
|- | |- | ||
− | ! {{Hl3}}| | + | ! {{Hl3}}| {{ti2|Pierścień Śmiercionośnej Mocy|link=Pierścień Śmiercionośnej Mocy}} |
| [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || - || - | | [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || - || - | ||
|- | |- | ||
− | ! {{Hl3}}| | + | ! {{Hl3}}| {{ti2|Pierścień Doświadczenia|link=Pierścień Doświadczenia}} |
| [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - | | [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - | ||
|- | |- | ||
− | ! {{Hl3}}| | + | ! {{Hl3}}| {{ti2|Pierścień Doświadczenia|link=Pierścień Doświadczenia}} |
| [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - | | [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - | ||
|- | |- | ||
− | ! {{Hl3}}| | + | ! {{Hl3}}| {{ti2|Bransoleta Miłości|link=Bransoleta Miłości}} |
| [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || - || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - | | [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || - || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - | ||
|- | |- | ||
− | ! {{Hl3}}| | + | ! {{Hl3}}| {{ti2|Pieczęć Dzika (żółta)|link=Wierzchowce}} |
| [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || - | | [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || - | ||
|- | |- | ||
− | ! {{Hl3}}| | + | ! {{Hl3}}| {{ti2|Certyfikat Wierzchowca|link=Świadectwo Wierzchowca}} |
| [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || - | | [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || - | ||
|- | |- | ||
− | ! {{Hl3}}| | + | ! {{Hl3}}| {{ti2|Buty Wiatru|link=Buty Wiatru}} |
| - || - || - || - || - || - || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Nie.png]] || - || [[Plik:Nie.png]] | | - || - || - || - || - || - || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Nie.png]] || - || [[Plik:Nie.png]] | ||
|- | |- | ||
− | ! {{Hl3}}| | + | ! {{Hl3}}| {{ti2|Pierścień Doświadczenia|link=Pierścień Doświadczenia}} |
| - || - || - || - || - || - || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || - || - || [[Plik:Nie.png]] || - | | - || - || - || - || - || - || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || - || - || [[Plik:Nie.png]] || - | ||
|- | |- | ||
− | ! {{Hl3}}| | + | ! {{Hl3}}| {{ti2|Buty Wiatru|link=Buty Wiatru}} |
| - || - || - || - || - || - || - || - || - || - || - || [[Plik:Nie.png]] || - || [[Plik:Nie.png]] | | - || - || - || - || - || - || - || - || - || - || - || [[Plik:Nie.png]] || - || [[Plik:Nie.png]] | ||
|- | |- |
Wersja z 09:55, 3 paź 2016
× | Amulet Wiecznej Miłości | Pierścień Półksiężyca | Upiorny Lizak | Pierścień Radości | Pierścień Siły Woli | Pierścień Śmiercio- nośnej Mocy |
Pierścień Doświadczenia (Item-Shop) | Pierścień Doświadczenia (Czerwony Las) | Bransoleta Miłości | Wierzchowce | Świadectwo Wierzchowca | Buty Wiatru (Item-Shop) |
Pierścień Doświadczenia (Werbowanie Przyjaciół) | Buty Wiatru (Werbowanie Przyjaciół) |
- | - | - | ||||||||||||
- | - | - | ||||||||||||
- | - | - | ||||||||||||
- | - | - | ||||||||||||
- | - | - | ||||||||||||
- | - | - | ||||||||||||
- | ||||||||||||||
- | ||||||||||||||
- | - | - | ||||||||||||
- | - | |||||||||||||
- | - | - | ||||||||||||
- | - | - | - | - | - | - | - | |||||||
- | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||||
- | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |