Kombinacje: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Linia 16: | Linia 16: | ||
|[[Plik:Pieczęć Dzika.jpg|25px|link=Wierzchowce]] [[Wierzchowce|<span style="color:#f0d9a2">Wierzchowce</span>]] | |[[Plik:Pieczęć Dzika.jpg|25px|link=Wierzchowce]] [[Wierzchowce|<span style="color:#f0d9a2">Wierzchowce</span>]] | ||
|[[Plik:Certyfikat Wierzchowca.jpg|25px|link=Świadectwo Wierzchowca]] [[Świadectwo Wierzchowca|<span style="color:#f0d9a2">Świadectwo Wierzchowca</span>]] | |[[Plik:Certyfikat Wierzchowca.jpg|25px|link=Świadectwo Wierzchowca]] [[Świadectwo Wierzchowca|<span style="color:#f0d9a2">Świadectwo Wierzchowca</span>]] | ||
− | |[[Plik:Buty Wiatru. | + | |[[Plik:Buty Wiatru.png|25px|link=Buty Wiatru]]<br>[[Buty Wiatru|<span style="color:#f0d9a2">Buty Wiatru</span>]] ([[Item-Shop|<span style="color:#f0d9a2">Item-Shop</span>]]) |
|[[Plik:Pierścień Doświadczenia.jpg|25px|link=Pierścień Doświadczenia]] [[Pierścień Doświadczenia|<span style="color:#f0d9a2">Pierścień Doświadczenia</span>]] (Werbowanie Przyjaciół) | |[[Plik:Pierścień Doświadczenia.jpg|25px|link=Pierścień Doświadczenia]] [[Pierścień Doświadczenia|<span style="color:#f0d9a2">Pierścień Doświadczenia</span>]] (Werbowanie Przyjaciół) | ||
− | |[[Plik:Buty Wiatru. | + | |[[Plik:Buty Wiatru.png|25px|link=Buty Wiatru]] <br> [[Buty Wiatru|<span style="color:#f0d9a2">Buty Wiatru</span>]] (Werbowanie Przyjaciół) |
|- | |- | ||
! {{Hl3}}| [[Plik:Amulet Wiecznej Miłości.jpg|25px|link=Amulet Wiecznej Miłości]] | ! {{Hl3}}| [[Plik:Amulet Wiecznej Miłości.jpg|25px|link=Amulet Wiecznej Miłości]] | ||
Linia 53: | Linia 53: | ||
| [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || - | | [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Nie.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || - | ||
|- | |- | ||
− | ! {{Hl3}}| [[Plik:Buty Wiatru. | + | ! {{Hl3}}| [[Plik:Buty Wiatru.png|25px|link=Buty Wiatru]] |
| - || - || - || - || - || - || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Nie.png]] || - || [[Plik:Nie.png]] | | - || - || - || - || - || - || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Nie.png]] || - || [[Plik:Nie.png]] | ||
|- | |- | ||
Linia 59: | Linia 59: | ||
| - || - || - || - || - || - || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || - || - || [[Plik:Nie.png]] || - | | - || - || - || - || - || - || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || [[Plik:Zielony haczyk.png]] || - || - || - || [[Plik:Nie.png]] || - | ||
|- | |- | ||
− | ! {{Hl3}}| [[Plik:Buty Wiatru. | + | ! {{Hl3}}| [[Plik:Buty Wiatru.png|25px|link=Buty Wiatru]] |
| - || - || - || - || - || - || - || - || - || - || - || [[Plik:Nie.png]] || - || [[Plik:Nie.png]] | | - || - || - || - || - || - || - || - || - || - || - || [[Plik:Nie.png]] || - || [[Plik:Nie.png]] | ||
|- | |- |
Wersja z 16:20, 19 gru 2015
× | Amulet Wiecznej Miłości | Pierścień Półksiężyca | Upiorny Lizak | Pierścień Radości | Pierścień Siły Woli | Pierścień Śmiercio- nośnej Mocy |
Pierścień Doświadczenia (Item-Shop) | Pierścień Doświadczenia (Czerwony Las) | Bransoleta Miłości | Wierzchowce | Świadectwo Wierzchowca | Buty Wiatru (Item-Shop) |
Pierścień Doświadczenia (Werbowanie Przyjaciół) | Buty Wiatru (Werbowanie Przyjaciół) |
- | - | - | ||||||||||||
- | - | - | ||||||||||||
- | - | - | ||||||||||||
- | - | - | ||||||||||||
- | - | - | ||||||||||||
- | - | - | ||||||||||||
- | ||||||||||||||
- | ||||||||||||||
- | - | - | ||||||||||||
- | - | |||||||||||||
- | - | - | ||||||||||||
- | - | - | - | - | - | - | - | |||||||
- | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||||
- | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |