Ninja

Z Metin2Wiki

Ninja

Opis:

Ninja są profesjonalnymi zabójcami, którzy są w stanie zaatakować swojego przeciwnika z zaskoczenia. Aby zapewnić sobie odpowiednią zwinnosć i szybkość, prawdziwi Ninja noszą tylko lekkie pancerze ochronne. Zgodnie z ich profesją, Ninja są albo Mistrzami Sztyletów albo doskonale atakują z dystansu za pomocą Łuku. Ninjaobrazekon.png Ninjaobrazekona.png

Info:

Ninja jest podzielony na dwie profesje:
Dagger (Zabójca) i Archer (Łowca).
Ninja posiadają umiejętności ofensywne i jeden skill wspomagający - u Daggera: Krycie Się, u Archera: Bezszelestny Chód.

Ninja powinien rozdawać staty: 1:2 wit:zrę, a po wymaxowaniu tych statów dawać punkty w siłę.

Umiejętności:
Zabójca
Zasadzka.jpg Zasadzka Ta umiejętność jest podstawowa do expienia i bardzo pomocna w biciu bossów zarówno jak i PvP. Im bliżej pleców tym zasadzka będzie zadawała więcej obrażeń.
Wirujący Sztylet.jpg Wirujący Sztylet Tak samo jak zasadzka idealna umiejętność do bicia bossów oraz PvP. Mo zakończeniu combo możemy w odpowiednim momencie podwójny lub potrójny hit umiejętności. Posiada szansę na otrucie.
Szybki Atak.jpg Szybki Atak Silna ofensywna umiejętność zabierający duże obrażenia.
Trująca Chmura.jpg Trująca Chmura Umiejętność z dużą szansą na otrucie. Jedyna umiejętność, na którą prawie nie działają żadne ABSy, obrona oraz moby (wraz z Wiedźmą). Dobra umiejętność zarówno PvP, Exp oraz bicie bossów.
Krycie Się.jpg Krycie Się Umiejętność dodaje bonus do zasadzki o dany procent. Pozwala nam ukryć się na określony czas. Ładuje się w 60 sekund.
Wolno Działająca Trucizna.png Wolno Działająca Trucizna Zadajesz przeciwnikowi poważne obrażenia od światła
Łucznik
Ognista Strzała.jpg Ognista Strzała Ognista strzała zadaje bardzo duże obrażenia jednocześnie ładując się w bardzo krótki okres czasu. Umiejętność mocny w PvP, dobijający bossy.
Trująca Strzała.jpg Trująca Strzała Trująca Strzała to mistrzowska umiejętność w otruwaniu. Umiejętność na P ma szansę 100% na otrucie. Umiejętność z dużymi obrażeniami, ale nie takimi jak ognista strzała.
Powtarzalny Strzał.jpg Powtarzalny Strzał Powtarzalny Strzał jest wzorowany na trzystronnym cięciu. Jego obrażenia są podobne lecz powtarzalny strzał celuje tylko w jeden cel.
Deszcz Strzał.jpg Deszcz Strzał Umiejętność najsłabsza z wszystkich. Wysyła strzały w kilka celów. Jeśli jest jeden cel inne strzały nie trafiają.
Bezszelestny Chód.jpg Bezszelestny Chód Bezszelestny chód zwiększa prędkość poruszania się naszej postaci.

Umiejętność ta zachwalana jest podczas ucieczek.

Iskrzące Uderzenie.png Iskrzące Uderzenie Poruszasz się tak szybko, że na krótki moment znikasz, by następnie zaatakować przeciwnika.


Zgłoś błąd !
Community
Narzędzia
W innych językach