Wojownik

Z Metin2Wiki
Česky
Deutsch
English
Română
Español
Français
Ελληνικά
Italiano
Türk


Zespół Metin2.pl
Chat
Statystyki


Email-icon.png
Wojownikwiki.pngWojowniknapis.png
 • Wojownicy są najskuteczniejsi w walce wręcz ze względu na swoje umiejętności oraz wytrzymały pancerz. Dążą oni do zdobycia jak największej siły oraz równowagi umysłu.
  - Wojownicy są najskuteczniejsi w walce i w pvp.
  - W rezultacie używać mogą dwuręcznych mieczy zadających potężne obrażenia oraz tarcz, dzięki którym mogą bronić się przed atakami wroga.
  - Przy wyborze profesji Wojownik może wybrać jedną z poniższych:


 • Ciało (ang. Body) - kładzie nacisk na wzmacnianie ataków oraz poprawy szybkości. Dzięki dużym obrażeniom i szybkości ataku jest najlepszą postacią do walki z konia bojowego. Zaleca się pakować sporo w siłę, co poprawia i tak już silny atak. Postać taka świetnie radzi sobie z dropieniem z metinów, które rozwala bardzo szybko. Jedynym minusem jest małe defa, zmniejszane przez skill Berserk.
 • Umysł (ang. Mental) - skupia się na defensywie dzięki czemu jest w stanie zaatakować większe liczby potworów Silne Ciało. Słabszy w pojedynkach niż Body lecz łatwy do zdobywania doświadczenia co potwierdza fakt, iż na każdym serwerze Mental znajduje się w TOP'ie dlatego zaleca się go osobom pragnącym osiągnąć wysoki poziom podążając łatwiejszą ścieżką. Zaleca się wybór broni dwuręcznych.
 • Ciekawostką u wojownika jest to i raczej minusem że po pewnym czasie załóżmy do wbicia 50 levela wojownik najgorzej i najwolniej się rozwija z czego wychodzi na to że reszta postaci staje się niesamowicie dobra a wojownik staje się najgorszy lecz przed 50 jest uważany za jedną z najlepszych postaci.
 • Druga ciekawostka jest taka że zawsze wojownik body jest dobry w pvp lecz mental na 80 staje się tak samo zdolny do pvp jak i body.


Zgłoś błąd !
Community
Narzędzia
W innych językach