Badania Biologa 1

Z Metin2Wiki
Następna misja >>


Česky
Deutsch
English
Română
Español
Français
Ελληνικά
Italiano
Türk


Zespół Metin2.pl
Chat
Statystyki


Email-icon.png
< Strona główna < Lista misji / Kategoria:Misje < Badania Biologa 1
Level 30 Badania Biologa 1
Zadanie od: Przebieg:
Biolog Chaegirab
Biolog Chaegirab.jpg
 
 
Przedmioty: Nagroda:
 
Treść:
Biolog Chaegirab potrzebuje Zębów Trzonowych Orków z Doliny Seungryong do swoich badań. Zawsze przynoś mu po jednym, aby miał czas na przeprowadzenie odpowiednich testów.
 
Inne:
  • Można przynosić jeden ząb, co 22 godziny.
  • Ząb Orka.jpg Ząb Orka możesz wydropić z: Ork (respi się jedna sztuka w określonym miejscu), Ork Zwiadowca (tak samo jak w przypadku Orka należy znać respowisko pojedynczej sztuki), Czarny Ork, Łysy Czarny Ork, Srebrna Szkatułka.jpg Srebrna Szkatułka +. Możliwa nagroda za niektóre misje z Księga Misji(normalna).jpg Księga Misji/Normalna. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby zęby kupować od innych graczy, jednak koszt pojedynczej sztuki jest dość wysoki, dlatego zęby najlepiej dropić osobiście.
  • Zęby Orków z + Ząb Orka+.jpg nie są zaliczane w tej misji.
  • Biolog nie przyjmuje wszystkich zębów. Często zdarza się, iż przyniesiony przez nas ząb jest złej jakości (szansa na przyjęcie wynosi 60%). W takim przypadku z naszego ekwipunku znika ząb i nie zostaje on zaliczony do 10, które mamy dostarczyć. Również w takim przypadku następny ząb można przynieść dopiero po upływie 22 godzin.
  • Kamień Duszy Jinunggyi.jpg Kamień Duszy Jinunggyi, który musisz wydropić po oddaniu kompletu zębów możesz zdobyć od: Elit. Ork, Elit. Ork Zwiadowca, Elit. Ork Czarodziej, Elit. Ork Wojownik
  • Nie ukończenie misji z zębami blokuje wszelkie misje od Biologa na wyższy poziom.
 
Obraz:


< Strona główna < Lista misji / Kategoria:Misje < Badania Biologa 1


Zgłoś błąd !
Community
Narzędzia
W innych językach