Małżeństwo

Z Metin2Wiki

Małżeństwo[edytuj]

Małżeństwo.png
Małżeństwo Banner.jpg


Po ślubie, zawartym u Starszej Pani rozpoczyna się nasza przygoda w związku małżeńskim. Nasz Pierścionek Zaręczynowy.jpg Pierścionek Zaręczynowy zamienia się w Obrączka Ślubna.jpg Obrączkę Ślubną która Umożliwia nam teleportowanie się do małżonka. Jednak małżonek musi znajdować się na tym samym terenie i na tym samym kanale. Ponadto nie działa teleportowanie jeśli któryś z małżonków znajduje się w lochach (loch małp, wieża demonów, loch pająków itd.). W trakcie trwania małżeństwa możemy korzystać z wielu udogodnień, które pomogą nam w grze.


Przedmiotami dla małżeństw są:
  • Bransoleta Harmonii.png Bransoleta Harmonii- Zmniejsza siłę ataku potworów na małżeństwo przez 3 godziny maksymalnie o 15%, gdy jest noszona przez jednego z partnerów. Efekt przedmiotu zależy od procentu Punktów Miłości. Jeśli para posiada np. 50% Punktów Miłości, to maksymalny efekt zmniejsza się o połowę.
  • Bransoleta.Miłości.png Bransoleta Miłości- Zwiększa ilość otrzymywanych Punktów Doświadczenia małżeństwa na 3 godz. maksymalnie o 20%, gdy jest noszona przez jednego z partnerów. Efekt przedmiotu zależy od procentu Punktów Miłości. Jeśli para posiada np. 50% Punktów Miłości, to maksymalny efekt zmniejsza się o połowę.
  • Kolczyki.Miłości.png Kolczyki Miłości- Zwiększa szansę małżeństwa na zadanie ciosów krytycznych na 3 godz. maksymalnie o 8%, gdy są noszone przez jednego z partnerów. Efekt przedmiotu zależy od procentu Punktów Miłości. Jeśli para posiada np. 50% Punktów Miłości, to maksymalny efekt zmniejsza się o połowę.
  • Kolczyki Harmonii.png Kolczyki Harmonii- Zwiększają szansę małżeństwa na zadanie Przeszywającego Uderzenia na 3 godz., maksymalnie o 8%, gdy są noszone przez jednego z partnerów. Efekt przedmiotu zależy od procentu Punktów Miłości. Jeśli para posiada np. 50% Punktów Miłości, to maksymalny efekt zmniejsza się o połowę.
  • Naszyjnik Miłości.png Naszyjnik Miłości- Zwiększa siłę ataku małżeństwa na 3 godz. maksymalnie o 40, gdy jest noszony przez jednego z partnerów. Efekt przedmiotu zależy od procentu Punktów Miłości. Jeśli para posiada np. 50% Punktów Miłości, to maksymalny efekt zmniejsza się o połowę.
  • Naszyjnik Harmonii.png Naszyjnik Harmonii- Zwiększa siłę obrony małżeństwa na 3 godziny maksymalnie o 30, gdy jest noszony przez jednego z partnerów. Efekt przedmiotu zależy od procentu Punktów Miłości. Jeśli para posiada np. 50% Punktów Miłości, to maksymalny efekt zmniejsza się o połowę.

Wszystkie te przedmioty możemy nabyć w IS Item-Shop za SM. Przedmioty dla małżeństw, zakupione w Item-Shop nie mogą być wymieniane, ani odsprzedawane w grze. Aby wejść do Item-Shop na stronie głównej gry, musimy kliknąć link.

Link strony głównej.png
Link strony głównej

Aby wejść do Item-Shop w grze, musimy kliknąć na obracającą się monetę Item-Shop.png w lewym dolnym rogu.

Community
Narzędzia