Moderator Forum

Z Metin2Wiki

Kim jest Moderator?

Moderator Forum.gif
Moderator Forum to tzw. podstawowa siła utrzymująca forum w porządku. Zajmuje się on usuwaniem, zmienianiem, cenzurowaniem, przenoszeniem tematów i postów, które naruszają Regulamin Forum (oraz regulamin określonych działów forum) lub nie pasują do danego forum. Moderatorzy wyjaśniają wszelkie sytuacje sporne, z którymi użytkownicy mogą mieć problemy, usprawniają działanie przydzielonego im działu tak, żeby korzystanie z niego było wygodne dla graczy (przyklejają ważniejsze tematy, dają ogłoszenia). Za naruszanie Regulaminu Forum udzielają użytkownikom ostrzeżenia lub nadają bany.

Użytkownicy mogą zgłaszać im uwagi co do forum, lub pytać korzystając z PW (Prywatnej Wiadomości) lub ewentualnie maila.



Rekrutacja MOD.gif

Obecny skład Moderatorów

Pomoc, Pytania i Pierwsze Kroki
Funkcja
Nick
Moderowany dział
Od
Adres e-mail
Profil na forum
MOD Manera Klasy Postaci, Pytania i Wskazówki 6.04.2016 Manera@metin2.pl Link
Metin2
Funkcja
Nick
Moderowany dział
Od
Adres e-mail
Profil na forum
MOD Rustam Market Negros, Market Tortuga, Market Tasmania, Market Diumar 24.02.2017 Rustam@metin2.pl Link
MOD Manera Dyskusje Etolin, Dyskusje Tortuga 6.04.2016 Manera@metin2.pl Link
MOD Respawn Market Etolin, Wymiana międzyserwerowa 09.04.2012 Respawn@metin2.pl Link
MOD Ehlana Dyskusje Tasmania, Market Andros, Market Samos 29.11.2010 Ehlana@metin2.pl Link
MOD Nathiel Market Wetar, Dyskusje Diumar 06.12.2017 Nathiel@metin2.pl Link
MOD Bayek Porozmawiajmy o Metin2, Dyskusje Andros 10.01.2018 Bayek@metin2.pl Link
MOD Malenka Dyskusje Negros, Market Negros, Market Jawa 31.05.2018 Malenka@metin2.pl Link
MOD Motoki Market Diumar 09.05.2018 Motoki@metin2.pl Link
MOD Reverse Dyskusje Etolin 08.08.2018 Reverse@metin2.pl Link
Free-Style Dojo
Funkcja
Nick
Moderowany dział
Od
Adres e-mail
Profil na forum
MOD Orestes Free-Style Dojo 12.09.2012 Orestes@metin2.pl Link
MOD Reverse Hydepark 08.08.2018 Reverse@metin2.pl Link

▲ Na górę ▲

Community
Narzędzia
W innych językach