Moderator Forum

Z Metin2Wiki

Kim jest Moderator?

Moderator Forum.gif
Moderator Forum to tzw. podstawowa siła utrzymująca forum w porządku. Zajmuje się on usuwaniem, zmienianiem, cenzurowaniem, przenoszeniem tematów i postów, które naruszają Regulamin Forum (oraz regulamin określonych działów forum) lub nie pasują do danego forum. Moderatorzy wyjaśniają wszelkie sytuacje sporne, z którymi użytkownicy mogą mieć problemy, usprawniają działanie przydzielonego im działu tak, żeby korzystanie z niego było wygodne dla graczy (przyklejają ważniejsze tematy, dają ogłoszenia). Za naruszanie Regulaminu Forum udzielają użytkownikom ostrzeżenia lub nadają bany.

Użytkownicy mogą zgłaszać im uwagi co do forum, lub pytać korzystając z PW (Prywatnej Wiadomości) lub ewentualnie maila.



Rekrutacja MOD.gif

Obecny skład Moderatorów

Pomoc, Pytania i Pierwsze Kroki
Funkcja
Nick
Moderowany dział
Od
Adres e-mail
Profil na forum
MOD Manera Pytania i Wskazówki, Klasy Postaci, Dyskusje Wetar 04.04.2016 Manera@metin2.pl

Link

MOD Hadron Problemy Techniczne, Wycena przedmiotów 12.03.2010 Hadron@metin2.pl

Link

Metin2
Funkcja
Nick
Moderowany dział
Od
Adres e-mail
Profil na forum
MOD Rustam Duskusje Andros, Market Tortuga, Market Tasmania 24.02.2017 Rustam@metin2.pl

Link

MOD Respawn Market Etolin, Wymiana międzyserwerowa 09.04.2012 Respawn@metin2.pl

Link

MOD Frescco Dyskusje Tortuga, Market Wetar 25.03.2016 Frescco@metin2.pl

Link

MOD Sheyna Market Negros, Market Andros 21.11.2014 Sheyna@metin2.pl

Link

MOD Chire Dyskusje Etolin, Dyskusje Diumar 12.05.2011 Chire@metin2.pl

Link

MOD Ehlana Dyskusje Samos, Market Samos 29.11.2010 Ehlana@metin2.pl

Link

Free-Style Dojo
Funkcja
Nick
Moderowany dział
Od
Adres e-mail
Profil na forum
MOD Orestes Hydepark; Prezentacje Członków Teamu, Spam 12.09.2012 Orestes@metin2.pl

Link

▲ Na górę ▲

Community
Narzędzia
W innych językach