Moderator Forum

Z Metin2Wiki

Kim jest Moderator?

Moderator Forum.gif
Moderator Forum to tzw. podstawowa siła utrzymująca forum w porządku. Zajmuje się on usuwaniem, zmienianiem, cenzurowaniem, przenoszeniem tematów i postów, które naruszają Regulamin Forum (oraz regulamin określonych działów forum) lub nie pasują do danego forum. Moderatorzy wyjaśniają wszelkie sytuacje sporne, z którymi użytkownicy mogą mieć problemy, usprawniają działanie przydzielonego im działu tak, żeby korzystanie z niego było wygodne dla graczy (przyklejają ważniejsze tematy, dają ogłoszenia). Za naruszanie Regulaminu Forum udzielają użytkownikom ostrzeżenia lub nadają bany.

Użytkownicy mogą zgłaszać im uwagi co do forum, lub pytać korzystając z PW (Prywatnej Wiadomości) lub ewentualnie maila.



Rekrutacja MOD.gif

Obecny skład Moderatorów

Pomoc, Pytania i Pierwsze Kroki
Funkcja
Nick
Moderowany dział
Od
Adres e-mail
Profil na forum
MOD Canhide Klasy Postaci 24.10.2018 Canhide@metin2.pl Link
MOD Bayek Pytania i Wskazówki, Klasy Postaci 10.01.2018 Bayek@metin2.pl Link
MOD Patriae Problemy Techniczne 04.08.2018 Patriae@metin2.pl Link
Metin2
Funkcja
Nick
Moderowany dział
Od
Adres e-mail
Profil na forum
MOD Ehlana Gildie 29.11.2010 Ehlana@metin2.pl Link
MOD Malenka Market Etolin 31.05.2018 Malenka@metin2.pl Link
MOD Nathiel Dyskusje Jawa 06.12.2017 Nathiel@metin2.pl Link
MOD Rustam Market Jawa 24.02.2017 Rustam@metin2.pl Link
MOD Vanilla Market Diumar 05.06.2018 Vanilla@metin2.pl Link
Free-Style Dojo
Funkcja
Nick
Moderowany dział
Od
Adres e-mail
Profil na forum
MOD Orestes Spam 12.09.2012 Orestes@metin2.pl Link

▲ Na górę ▲

Community
Narzędzia
W innych językach