Moderator Forum

Z Metin2Wiki

Kim jest Moderator?

Moderator Forum.gif
Moderator Forum to tzw. podstawowa siła utrzymująca forum w porządku. Zajmuje się on usuwaniem, zmienianiem, cenzurowaniem, przenoszeniem tematów i postów, które naruszają Regulamin Forum (oraz regulamin określonych działów forum) lub nie pasują do danego forum. Moderatorzy wyjaśniają wszelkie sytuacje sporne, z którymi użytkownicy mogą mieć problemy, usprawniają działanie przydzielonego im działu tak, żeby korzystanie z niego było wygodne dla graczy (przyklejają ważniejsze tematy, dają ogłoszenia). Za naruszanie Regulaminu Forum udzielają użytkownikom ostrzeżenia lub nadają bany.

Użytkownicy mogą zgłaszać im uwagi co do forum, lub pytać korzystając z PW (Prywatnej Wiadomości) lub ewentualnie maila.



Rekrutacja MOD.gif

Obecny skład Moderatorów

Pomoc, Pytania i Pierwsze Kroki
Funkcja
Nick
Moderowany dział
Od
Adres e-mail
Profil na forum
MOD Bayek Pytania i Wskazówki 10.01.2018 Bayek@metin2.pl Link
MOD Patriae Problemy Techniczne 04.08.2018 Patriae@metin2.pl Link
Metin2
Funkcja
Nick
Moderowany dział
Od
Adres e-mail
Profil na forum
MOD Ehlana Gildie 29.11.2010 Ehlana@metin2.pl Link
MOD Malenka Market Etolin 31.05.2018 Malenka@metin2.pl Link
MOD Manera Dyskusje Diumar 06.04.2016 Manera@metin2.pl Link
MOD Motoki Wymiana międzyserwerowa 09.05.2018 Motoki@metin2.pl Link
MOD Nathiel Dyskusje Jawa 06.12.2017 Nathiel@metin2.pl Link
MOD Reverse Dyskusje Etolin 08.08.2018 Reverse@metin2.pl Link
MOD Rustam Market Jawa 24.02.2017 Rustam@metin2.pl Link
MOD Vanilla Market Diumar 05.06.2018 Vanilla@metin2.pl Link
Free-Style Dojo
Funkcja
Nick
Moderowany dział
Od
Adres e-mail
Profil na forum
MOD Motoki Nasza twórczość 09.05.2018 Motoki@metin2.pl Link
MOD Orestes Spam 12.09.2012 Orestes@metin2.pl Link
MOD Reverse Hydepark, Prezentacje Teamu 08.08.2018 Reverse@metin2.pl Link

▲ Na górę ▲

Community
Narzędzia
W innych językach