Moderator Forum

Z Metin2Wiki

Kim jest Moderator?

Moderator Forum.gif
Moderator Forum to tzw. podstawowa siła utrzymująca forum w porządku. Zajmuje się on usuwaniem, zmienianiem, cenzurowaniem, przenoszeniem tematów i postów, które naruszają Regulamin Forum (oraz regulamin określonych działów forum) lub nie pasują do danego forum. Moderatorzy wyjaśniają wszelkie sytuacje sporne, z którymi użytkownicy mogą mieć problemy, usprawniają działanie przydzielonego im działu tak, żeby korzystanie z niego było wygodne dla graczy (przyklejają ważniejsze tematy, dają ogłoszenia). Za naruszanie Regulaminu Forum udzielają użytkownikom ostrzeżenia lub nadają bany.

Użytkownicy mogą zgłaszać im uwagi co do forum, lub pytać korzystając z PW (Prywatnej Wiadomości) lub ewentualnie maila.



Rekrutacja MOD.gif

Obecny skład Moderatorów

Pomoc, Pytania i Pierwsze Kroki
Funkcja
Nick
Moderowany dział
Od
Adres e-mail
Profil na forum
MOD Manera Pytania i Wskazówki 4.04.2016 Manera@metin2.pl

Link

MOD Myszorka Problemy Techniczne, Klasy Postaci 22.03.2010 Myszorka@metin2.pl

Link

Metin2
Funkcja
Nick
Moderowany dział
Od
Adres e-mail
Profil na forum
MOD Hadron Dyskusje Tortuga 1.09.2009 Hadron@metin2.pl

Link

MOD Respawn Market Etolin 09.04.2012 Respawn@metin2.pl

Link

MOD Frescco Market Andros, Market Wetar 25.03.2016 Frescco@metin2.pl

Link

MOD Depti Market Tortuga, Dyskusje Etolin 29.02.2012 Depti@metin2.pl

Link

MOD Sheyna Market Negros 21.11.2014 Sheyna@metin2.pl

Link

MOD Voilie Porozmawiajmy o Metin2 27.04.2016 Voilie@metin2.pl

Link

MOD Zamar Market Diumar 18.07.2016 Zamar@metin2.pl

Link

Free-Style Dojo
Funkcja
Nick
Moderowany dział
Od
Adres e-mail
Profil na forum
MOD Orestes Hydepark; Prezentacje Członków Teamu 12.09.2012 Orestes@metin2.pl

Link

MOD Chire Nasza Twórczość, Spam 27.05.2011 Chire@metin2.pl

Link

▲ Na górę ▲

Community
Narzędzia
W innych językach