Obszar Ślubny

Z Metin2Wiki

Obszar ślubny-Panorama.jpg

Česky
Deutsch
English
Română
Español
Français
Ελληνικά
Italiano
Türk


Zespół Metin2.pl
Chat
Statystyki


Email-icon.png


Flag neutral.png Obszar Ślubny
Informacje:
  • Na obszar ten można się przenieść jedynie w chwili gdy bierzemy ślub. Możemy być również gościem na czyimś ślubie.
  • Aby sprawdzić czy ktoś w danym momencie bierze ślub klikamy na Starszą Panią i wybieramy opcje "Lista ceremonii Ślubnych". Jeśli w danym momencie odbywa się jakaś ceremonia po kliknięciu na opcje z nickami przeniesieni zostaniemy na Obszar Ślubny.
  • Jeżeli nie odbywa się żadna ceremonia ślubna nie ma żadnej możliwości przenieść się na Obszar Ślubny
  • Jest to obszar na którym wprowadzono absolutny zakaz walk. Zablokowane jest używanie wszelkich czarów ofensywnych, bicie na wolnym, pvp oraz bicie gości z innych królestw. Tak więc możemy być gośćmi na ślubie graczy z innego królestwa nie wdając się z nimi w bójkę.
  • Jeden z organizatorów ślubu (pan młody lub panna młoda) mają możliwość włączenia marsza weselnego. Mogą również włączyć noc oraz padający śnieg. W celu uaktywnienia tych opcji jedno z nich musi kliknąć na Hanę Organizatorkę Ślubów.
  • Jest to jedyny obszar w grze na którym każdy z obecnych posiada Maska Uczuć.jpg maskę uczuć. Tak więc możemy używać przez chwile wszelkich emocji bez wydawani pieniędzy na Item-Shop. Aby użyć emocji klikamy na klawiaturze literę "B" lub wybieramy z interfejsu gry Postać a następnie wchodzimy w zakładkę Emocje. Tutaj możemy wybierać wśród wielu zachowań, tańców oraz interakcji z innymi graczami (pocałunki oraz spoliczkowanie)
  • Aby opuścić obszar ślubny należy się wylogować. Po ponownym zalogowaniu nasza postać będzie koło starszej pani. Oczywiście po opuszczeniu obszaru ślubnego tracimy możliwość korzystania z emocji.
 
Dostępne teleporty:
Po wejściu na obszar ślubny nasza postać znajduję przy teleporcie, nie ma on jednak żadnej funkcji.
 
U staruszka: (za 1.000 Yang) U teleportera:(1.000 Yang za każde 5 poziomów)
Brak staruszka. Brak teleportera.
 
Żyły: Metiny:
Nie występują żadne żyły. Nie występują żadne metiny.
 
NPCs:
 
Moby:
-
 
Inne:
-  
Obraz:
Obszar Ślubny
Community
Narzędzia
W innych językach