Piętra DT

Z Metin2Wiki
Česky
Deutsch
English
Română
Español
Français
Ελληνικά
Italiano
Türk


Zespół Metin2.pl
Chat
Statystyki


Email-icon.png


Opis poszczególnych pięter:

0) (parter) To początkowe pomieszczenie, które ukazuje się nam po wejściu do wieży, aby udać się dalej należy zniszczyć Metin Twardości. Demony respią się regularnie.


UWAGA! Po tej komnacie na kolejne mamy limit czasowy na przejście wyżej.


1) (pierwsze piętro) Od tego momentu kiedy giniemy i wybieramy miasto pojawiamy się w M1. Wystarczy relog, aby znaleźć się przed wieżą. Aby wejść wyżej potrzeba wybić wszystkie demony. Na tą komnatę mamy 20 min.


2) (drugie piętro) Na tym piętrze, tak jak na 1 piętrze, musimy wybić wszystkie potwory, lecz tutaj znajduje się jeszcze więcej podłych demonów i dodatkowo Król Demonów. Po zabiciu wszystkich potworów znajdujących się na tym piętrze następuje przeniesienie na 3 piętro. Na tę komnatę mamy 20 minut.


3) (trzecie piętro) Jest to piętro z metinami. Należy zniszczyć pierwszy metin (Metin Diabła, po którym pojawiają się Metiny Upadku. Żeby dostać się na kolejne piętro, należy zniszczyć prawidłowy kamień metin.


4) (czwarte piętro) Na tym piętrze są kolumny, które trzeba usunąć (5 kolumn) poprzez rzucenie na nie kamienia otwarcia (tzw. pieczęcie). Kamień otwarcia wypada z Brutalny Demoni Łucznik. Wszystkie potwory na tym pietrze są agresywne. Jeżeli wciskamy maniakalnie "z" to należy sprawdzać czy w naszym ekwipunku nie znalazł się przypadkiem ten kamień. Jeżeli już tak się stanie to jak najszybciej należy przenieść go z ekwipunku na kolumnę, w przeciwnym razie zniknie po 4 min. Po otwarciu wszystkich kolumn następuje przeniesienie do komnaty króla. Na tą komnatę mamy 20 minut.


5) (piąte piętro) Tu w pierwszej komnaty wybijamy potwory, potem Elit. Króla Demonów (inaczej kowal będzie nas olewać). Ważne by nie rozbiegać się i nie pobiec na przeciwną stronę sali gdzie znajduje się Elit. Król Demonów.

NAGRODA) Po pokonaniu króla pojawia się kowal który ulepsza lecz nie zawsze (a właściwie częściej ta druga opcja) itemki na dowolny + bez substratów (biała perła itp.) tylko za yang.

Jest trzech kowali, każdy do czego innego, zależy od szczęścia, który się pojawi:

- Jubiler Wieży Demonów (kolczyki, buty, naszyjniki, bransolety)

- Płatnerz Wieży Demonów (zbroje, tarcze, hełmy)

- Brońmistrz Wieży Demon. (broń: miecze, łuki, sztylety, wachlarze, dzwony)

W celu udania się na wyższe piętra ktoś z ekipy musi posiadać lvl minimum 75, wtedy klika na kowala i wybiera opcję żeby wejść na 6 piętro, wtedy wszyscy przenoszą się wyżej. Oczywiście na 6 piętrze nie może być już żadnych Noobków.

Uwaga! Po przejściu wyżej, żadna komnata nie ma już limitu czasowego.


6) (szóste piętro) Znajduje się tam 4 Metiny Śmierci, po zniszczeniu wszystkich pojawiają się demony i Metin Morderstwa. Najlepiej jest, aby wszyscy ustawili się w jednym miejscu, a jedna osoba odlurowała na drugą stronę sali demony. Po odlurowaniu należy bić Metiny Morderstwa z których dropi Nieznana Stara Skrzynia, należy na nią kliknąć wtedy z niej wypada mapa. Jeśli wypadnie "Mapa Zin Sa-Gui" - to klikamy na nią i przenosi nas na 7 piętro. Niestety mapa dropi dosyć rzadko więc niekiedy trzeba zniszczyć kilka metinów.


7) (siódme piętro) Tutaj znajduje się bardzo dużo demonów, które są bardzo silne. Musimy zabijać potwory, z Nieśm. Duch wypada klucz "Klucz Zin-Bong-In" - prawidłowy klucz. Gdy posiadamy już prawidłowy klucz podbiegamy do postumentu który znajduje się na tym piętrze (po przeciwnej stronie od miejsca respu) i przeciągamy klucz z ekwipunku na postument, wtedy przenosi nas na 9 i ostatnie piętro.


8) (ósme piętro) Tutaj tak samo jak i na 7 piętrze jest bardzo dużo demonów, ale dodatkowo jest Boss tak zwany "Ripper", należy zabić wszystkie potwory, a na końcu dopiero Bossa. Boss znajduje się na prawo od miejsca respu. Tutaj właśnie przydaje się polimorfia, bez niej większość nie da rady, przyda się dodatkowo w itemach jakieś % na nieumarłych (zwiększa to hity zadawane bossowi), oczywiście bez szamanki (smoka) tzn buff od niej nie mamy co się zabierać za bossa. Ze szkatułki Rippera można dostać zbroje na 66 lvl i bronie na 70 i 75 lvl, dropią też słabsze itemy na 65 lub zbroje na 61 lvl.

Informacje dodatkowe:

1) Jeśli nie jesteśmy w grupie wyprawy na kowala, zabijamy demony tylko jeśli organizator nam pozwoli, dlaczego? Ponieważ odciągając kilka grupek resp będzie wolniejszy przez co mogą nie dotrzeć na piętro z Kowalem.

2) Misje na konia militarnego robimy tylko na parterze, żeby nie przeszkadzać ewentualnym graczom, którzy chcą dojść na dalsze piętra.

3) Nie spodziewajmy tu się specjalnego Expa. Bardziej jest się tu na wyższe piętra, misję konną lub do zarobku.

4) Jeśli ktoś zabierze nas na kowala (a my nie jesteśmy z nimi na wyprawie) to nie przeszkadzajmy tylko stójmy pod ścianą.

Community
Narzędzia
W innych językach