Mistrz Gry

Z Metin2Wiki

Kim jest Mistrz Gry?


Znak, który pojawia się nad głową Mistrza Gry
Mistrz Gry.gif
Mistrz Gry zajmuje się utrzymaniem porządku w grze.Jego głównym zadaniem jest kontrolowanie rozgrywki i działanie tak, żeby gra była sprawiedliwa. To właśnie do niego należy pisać w pierwszej kolejności, gdyż Mistrz Gry zajmuje się większością spraw związanych z graczami.

Podlega on pod Super Mistrza Gry serwera, do którego jest przydzielony.

Próbny Mistrz Gry.gif
Próbny Mistrz Gry zajmuje się utrzymaniem porządku w grze podobnie jak Mistrz Gry. Jego głównym zadaniem jest kontrolowanie rozgrywki i działanie tak, żeby gra była sprawiedliwa.

Podlega pod Super Mistrza Gry serwera, do którego jest przydzielony.

Każdy Mistrz Gry posiada przedrostek przed nickiem [GM].


Rekrutacja MG.gif


Obecny skład GameMaster-ów

Serwer Negros (s50)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
GM Breid 04.03.2013 Breid@metin2.pl

Link

GM Vesuvius 21.11.2014 Vesuvius@metin2.pl

Link

Serwer Samos (s51)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
GM Tylers 25.02.2016 Tylers@metin2.pl

Link

GM Zoran 5.05.2016 Zoran@metin2.pl

Link

Serwer Etolin (s52)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
GM Feduro 23.03.2016 Feduro@metin2.pl

Link

Serwer Andros (s53)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
GM Wiwiana 26.04.2016 Wiwiana@metin2.pl

Link

Serwer Wetar (s54)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
GM Equerto 8.02.2010 Equerto@metin2.pl

Link

Serwer Diumar (s55)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
GM Ascoran 22.08.2011 Ascoran@metin2.pl

Link

Serwer Tortuga (s56)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
GM Rasod 6.11.2015 Rasod@metin2.pl

Link

▲ Na górę ▲


Szept z GM'em w grze

Jak napisać na szept do GM'a?
Klikamy lewy Shift + Enter i wpisujemy np. [GM]Larax. Zatwierdzamy i możemy już pisać (o ile GM jest online).

Lista prefixów Teamowców:

Jak wygląda szept z GM'em?
Znajduje się na nim:

  • nick GM'a poprzedzony prefixem: [GM], w tym przypadku [GM]Larax,
  • po prawej stronie w tle znaczek GM (taki sam jaki ma GM nad głową),
  • każda wypowiedź GM'a poprzedzona jest nickiem z prefixem [GM],
  • tekst pisany przez GM'a jest złoty i pochylony.


GMszept.jpg


  • Team nigdy nie komunikuje się za pomocą różnego rodzaju komunikatorów typu GG, AQQ itp.


Widok postaci GM'a

Cechy rozpoznawcze GM'a:

  • nad głową ma widoczny napis GM,
  • znajduje się w gildii Admini,
  • posiada 120 lvl oraz rangę Rycerski,
  • na sobie nosi Hwanga/zbroję na 105lvl +9 i broń na 65 +9/105lvl+9 (przedmioty mają tylko na serwerach gdzie są przypisani na stałe),
  • może być zmieniony w inną postać, która nie jest dostępna w marmurze dla graczy.


MistrzGrywGrze.jpg

Community
Narzędzia
W innych językach