Mistrz Gry

Z Metin2Wiki

Kim jest Mistrz Gry?[edytuj]


Znak, który pojawia się nad głową Mistrza Gry
Mistrz Gry.gif
Mistrz Gry zajmuje się utrzymaniem porządku w grze.Jego głównym zadaniem jest kontrolowanie rozgrywki i działanie tak, żeby gra była sprawiedliwa. To właśnie do niego należy pisać w pierwszej kolejności, gdyż Mistrz Gry zajmuje się większością spraw związanych z graczami.

Podlega on pod Super Mistrza Gry serwera, do którego jest przydzielony.

Próbny Mistrz Gry.gif
Próbny Mistrz Gry zajmuje się utrzymaniem porządku w grze podobnie jak Mistrz Gry. Jego głównym zadaniem jest kontrolowanie rozgrywki i działanie tak, żeby gra była sprawiedliwa.

Podlega pod Super Mistrza Gry serwera, do którego jest przydzielony.

Każdy Mistrz Gry posiada przedrostek przed nickiem [GM].


Rekrutacja MG.gif


Obecny skład GameMaster-ów[edytuj]

Serwer Etolin (s52)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
GM Almualim 08.09.2018 Almualim@metin2.pl Link
GM Ardiey 24.05.2018 Ardiey@metin2.pl Link
GM Equerto 8.02.2010 Equerto@metin2.pl Link
Serwer Diumar (s55)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
GM Asgard 16.06.2016 Asgard@metin2.pl Link
Serwer Jawa (s80)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
GM Bobcat 14.01.2018 Bobcat@metin2.pl Link
GM Fato 13.11.2016 Fato@metin2.pl Link
GM Wiron 18.12.2017 Wiron@metin2.pl Link

▲ Na górę ▲


Szept z GM'em w grze[edytuj]

Jak napisać na szept do GM'a?
Klikamy lewy Shift + Enter i wpisujemy np. [GM]Larax. Zatwierdzamy i możemy już pisać (o ile GM jest online).

Lista prefixów Teamowców:

Jak wygląda szept z GM'em?
Znajduje się na nim:

  • nick GM'a poprzedzony prefixem: [GM], w tym przypadku [GM]Larax,
  • po prawej stronie w tle znaczek GM (taki sam jaki ma GM nad głową),
  • każda wypowiedź GM'a poprzedzona jest nickiem z prefixem [GM],
  • tekst pisany przez GM'a jest złoty i pochylony.


GMszept.jpg


  • Team nigdy nie komunikuje się za pomocą różnego rodzaju komunikatorów typu GG, AQQ itp.


Widok postaci GM'a[edytuj]

Cechy rozpoznawcze GM'a:

  • nad głową ma widoczny napis GM,
  • znajduje się w gildii Admin,
  • posiada 120 lvl,
  • na sobie nosi Hwanga/zbroję na 105lvl +9 i 105lvl+9,
  • może być zmieniony w inną postać, która nie jest dostępna w marmurze dla graczy.


MistrzGryScreeny.jpg

Community
Narzędzia
W innych językach