Super Mistrz Gry

Z Metin2Wiki

Kim jest Super Mistrz Gry?


Znak, który pojawia się nad głową Super Mistrza Gry
Super Mistrz Gry.gif
Super Mistrz Gry to osoba będąca przełożonym Mistrzów Gry.

Przyjmują oni odwołania od decyzji Mistrzów Gry, nadzorują organizację wydarzeń (eventów). Zajmują się również bardziej skomplikowanymi problemami graczy oraz odpowiadają za szkolenie nowych Mistrzów Gry. Podlegają oni bezpośrednio Administracji Gry.

Każdy Super Mistrz Gry posiada przedrostek przed nickiem [SM].


Rekrutacja MG.gif


Obecny skład SuperGameMaster-ów

Serwer Negros (s50)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
SGM Iksmina 2.07.2013 Iksmina@metin2.pl

Link

Serwer Samos (s51)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
SGM Breid 04.03.2013 Breid@metin2.pl

Link

Serwer Etolin (s52)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
SGM Tylers 25.02.2016 Tylers@metin2.pl

Link

Serwer Andros (s53)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
SGM Yukio 13.06.2012 Yukio@metin2.pl

Link

Serwer Wetar (s54)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
SGM Rasod 6.11.2015 Rasod@metin2.pl

Link

Serwer Diumar (s55)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
SGM Astria 24.10.2014 Astria@metin2.pl

Link

Serwer Tortuga (s56)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
SGM Tunrida 13.04.2015 Tunrida@metin2.pl

Link


▲ Na górę ▲


Community
Narzędzia
W innych językach