Super Mistrz Gry

Z Metin2Wiki

Kim jest Super Mistrz Gry?


Znak, który pojawia się nad głową Super Mistrza Gry
Super Mistrz Gry.gif
Super Mistrz Gry to osoba będąca przełożonym Mistrzów Gry.

Przyjmują oni odwołania od decyzji Mistrzów Gry, nadzorują organizację wydarzeń (eventów). Zajmują się również bardziej skomplikowanymi problemami graczy oraz odpowiadają za szkolenie nowych Mistrzów Gry. Podlegają oni bezpośrednio Administracji Gry.

Każdy Super Mistrz Gry posiada przedrostek przed nickiem [SM].


Rekrutacja MG.gif


Obecny skład SuperGameMaster-ów

Serwer Negros (s50)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
SGM Pamster 13.08.2017 Pamster@metin2.pl Link
Serwer Samos (s51)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
SGM Ascoran 22.08.2011 Ascoran@metin2.pl Link
Serwer Etolin (s52)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
SGM Pamster 13.08.2017 Pamster@metin2.pl Link
Serwer Andros (s53)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
SGM Vespa 14.08.2017 Vespa@metin2.pl Link
Serwer Wetar (s54)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
SGM Yukio 13.06.2012 Yukio@metin2.pl Link
Serwer Diumar (s55)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
SGM Vespa 09.10.2017 Vespa@metin2.pl Link
Serwer Tortuga (s56)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
SGM Yukio 13.06.2012 Yukio@metin2.pl Link
Serwer Tasmania (s57)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
SGM Iksmina 02.07.2013 Iksmina@metin2.pl Link
Serwer Jawa (s80)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
SGM Motoki 22.06.2018 Motoki@metin2.pl Link


▲ Na górę ▲


Community
Narzędzia
W innych językach