Super Mistrz Gry

Z Metin2Wiki

Kim jest Super Mistrz Gry?


Znak, który pojawia się nad głową Super Mistrza Gry
Super Mistrz Gry.gif
Super Mistrz Gry to osoba będąca przełożonym Mistrzów Gry.

Przyjmują oni odwołania od decyzji Mistrzów Gry, nadzorują organizację wydarzeń (eventów). Zajmują się również bardziej skomplikowanymi problemami graczy oraz odpowiadają za szkolenie nowych Mistrzów Gry. Podlegają oni bezpośrednio Administracji Gry.

Każdy Super Mistrz Gry posiada przedrostek przed nickiem [SM].


Rekrutacja MG.gif


Obecny skład SuperGameMaster-ów

Serwer Negros (s50)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
SGM Iksmina 2.07.2013 Iksmina@metin2.pl

Link

Serwer Samos (s51)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
SGM Ascoran 22.08.2011 Ascoran@metin2.pl

Link

Serwer Etolin (s52)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
SGM Anteros 16.10.2016 Anteros@metin2.pl

Link

Serwer Andros (s53)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
SGM Pamster 22.09.2016 Pamster@metin2.pl

Link

Serwer Wetar (s54)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
SGM Pamster 22.09.2016 Pamster@metin2.pl

Link

Serwer Diumar (s55)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
SGM Zamar 18.07.2016 Zamar@metin2.pl

Link

SGM Ascoran 22.08.2011 Ascoran@metin2.pl

Link

Serwer Tortuga (s56)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
SGM Yukio 13.06.2012 Yukio@metin2.pl

Link

Serwer Tasmania (s57)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
SGM Motoki 16.10.2016 Motoki@metin2.pl

Link


▲ Na górę ▲


Community
Narzędzia
W innych językach