Próbny Mistrz Gry

Z Metin2Wiki

Kim jest Próbny Mistrz Gry?[edytuj]


Znak, który pojawia się nad głową Mistrza Gry
Próbny Mistrz Gry.gif
Próbny Mistrz Gry zajmuje się utrzymaniem porządku w grze podobnie jak Mistrz Gry. Jego głównym zadaniem jest kontrolowanie rozgrywki i działanie tak, żeby gra była sprawiedliwa.

Podlega pod Super Mistrza Gry serwera, do którego jest przydzielony.

Każdy Mistrz Gry posiada przedrostek przed nickiem [GM].


Rekrutacja MG.gif

Obecny skład GameMaster-ów[edytuj]

Serwer Negros (s50)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
tGM Somnus 06.06.2017 Somnus@metin2.pl

Link

tGM Zraho 10.06.2017 Zraho@metin2.pl

Link

Serwer Samos (s51)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
tGM Alumi 29.05.2017 Alumi@metin2.pl

Link

tGM Aetil 06.06.2017 Aetil@metin2.pl

Link

Serwer Etolin (s52)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
tGM Purity 11.06.2017 Purity@metin2.pl

Link

Serwer Andros (s53)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
tGM Kamael 07.06.2017 Kamael@metin2.pl

Link

Serwer Wetar (s54)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
Serwer Diumar (s55)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
tGM Seti 09.06.2017 Seti@metin2.pl

Link

Serwer Tortuga (s56)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
tGM Sype 18.05.2017 Sype@metin2.pl

Link

tGM Zold 16.06.2017 Zold@metin2.pl

Link

Serwer Tasmania (s57)
Funkcja
Nick
Od
Adres e-mail
Profil na forum
tGM Arnika 30.05.2017 Arnika@metin2.pl

Link

tGM Phon 30.05.2017 Phon@metin2.pl

Link


▲ Na górę ▲

Community
Narzędzia
W innych językach